Skalpo odos biorevitalizacija „Dr. Cyj hair filler“ plaukų užpildu

Skalpo odos biorevitalizacija „Dr. Cyj hair filler“ plaukų užpildu

Skalpo odos biorevitalizacija Dr. Cyj plaukų fileriu – tai efektyvi ir moderni procedūra tiek moterims, tiek vyrams, kuriuos vargina silpni, ploni, gyvybę praradę plaukai, plaukų slinkimas. Plaukų užpildą sudaro unikalus hialurono rūšties ir 7 peptidų kompleksas, kuris inicijuoja odos ląstelių ir skalpo revitalizaciją, intensyviai drėkina, atgaivina ir stiprina plauko folikulą, skatina kraujo cirkuliaciją galvos paviršiuje, spartina plaukų augimą ir stabdo jų slinkimą. Augimo faktoriai, skatina folikulų augimą. ,,Hair filler” kompleksas užtikrina folikulo augimą ir galvos odos ląstelių atsinaujinimą. Taip pat, slopina su plaukų slinkimu susijusio geno išraišką.

Kam skirtas „Dr. Cyj hair filler“ plaukų užpildas?

  • Moterims ir vyrams, kurie turi silpnus, plonus, gyvybingumą praradusius plaukus;
  • Norint paspartinti plaukų augimą, padidinti jų apimtį;
  • Esant plaukų slinkimui, retėjimui;
  • Plinkančioms moterims ir vyrams;
  • Sinergetiniam efektui pasiekti su kitomis priemonėmis, skirtomis plaukų slinkimui mažinti;
  • Persodintų plaukų ilgesnio gyvavimo ciklo išlaikymui.

Kaip atliekama procedūra?

Plaukų užpildą mikroinjekcijomis suleidus į galvos odą, veiksmingieji komponentai patenka tiesiai į galvos odą. Tokiu būdu jie tiesiogiai veikia plauko folikulą taip stiprindami plaukus ir skatindami jų augimą.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Įprastai atliekamas 4 procedūrų kursas – 1 procedūra kas 2 savaites. Procedūrų kurso trukmė yra individuali, atsižvelgiant į plaukų ir galvos problemą. Pirmi rezultatai paprastai išryškėja 15 dieną po 4 procedūros.